54 bramki w pierwszej kolejce GOLA

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / 54 bramki w pierwszej kolejce GOLA

Sigma Drukarnia Wieloformatowa – to pierwszy lider Gminnej Orlikowej Ligi Amatorów (GOLA) w Wadowicach. W inauguracyjnej kolejce padły aż 54 bramki! Kolejna seria gier już w Wielki Czwartek.

Po dłuższej przerwie powróciły rozgrywki na wadowickim orliku. Do pierwszej edycji Gminnej Orlikowej Ligi Amatorów, czyli GOLA – zgłosiło się osiem zespołów: Carmax, Black Grass, Wysoka Team, Drukarnia Sigma, Drink Team, Biała Drużyna, Szejki oraz Hattrick FC. Organizatorem rozgrywek jest Gmina Wadowice oraz MKS Skawa Wadowice.

– Uczestnicy powalczą nie tylko o puchar i nagrody, ale również o awans do turnieju między-powiatowego, ze zwycięzcami orlikowych lig z innych miejscowości z małopolski Zachodniej – zapowiada animator orlika, Tomasz Lechowicz.

GOLA rozgrywana jest na orliku w Wadowicach (Ul. Błonie 2) w terminie kwiecień-czerwiec w każdy czwartek (poza weekendem majowym) w godzinach 18:30 – 21:50. Pierwsza kolejka odbyła – 11 kwietnia. W czterech spotkaniach padły aż 54 gole, a pierwszym liderem została Drukarnia Sigma, która rozbiła zespół Drink Team 26:3.

Poniżej podajemy wyniki inauguracyjnej oraz terminarz drugiej kolejki. Zapraszamy do kibicowania!

1. kolejka GOLA:

Carmax Wadowice 3:3 Hattrick FC

Black Grass 10:0 Szejki

Wysoka Team 3:6 Biała Drużyna

Drukarnia Sigma 26:3 Drink Team

2. kolejka GOLA:

18:30 Wysoka Team – Drukarnia Sigma

19:20 Black Grass – Drink Team

20:10 Hat-Trick FC – Biała Drużyna (przełożony na 6 czerwca)

21:00 Carmax Wadowice – Szejki

Wprowadzono: 17 kwietnia 2019