Kino Nocnych Parków – już dziś!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Kino Nocnych Parków – już dziś!

Wspólny projekt Wadowickiego Centrum Kultury i Wydziału Promocji Gminy Wadowice! Zapraszamy na wyjątkowe sense plenerowe w Parku Miejskim, które będę się odbywały na nowym ekranie mobilnym zakupionym przez Gminę Wadowice.

107912984 772289150256132 7177081541168242084 n 1024x739 - Kino Nocnych Parków - już dziś!

Już dziś zapraszamy widzów powyżej 16 r.ż. na wyjątkowy seans plenerowy w muszli koncertowej wadowickiego parku miejskiego.

Pierwszym filmem w ramach projektu będzie komedia kryminalna:

7733519.3 - Kino Nocnych Parków - już dziś!

NICE GUYS. RÓWNI GOŚCIE (od 16 lat)
tytuł oryginalny: The Nice Guys
reżyseria: Shane Black
aktorzy: Ryan Gosling, Russell Crowe, Kim Basinger
czas trwania: 115 min.
produkcja: USA 2016
język: angielski
napisy: polskie

Russell Crowe oraz Ryan Gosling ujawniają pełnię swojego komediowego talentu w najnowszym filmie Shane’a Blacka, mistrza soczystych dialogów i ciętego humoru, scenarzysty Zabójczej broni i reżysera Kiss Kiss Bang Bang.

Prywatny detektyw Holland March (Gosling) i gruboskórny twardziel Jackson Healy (Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że zaginięcie dziewczyny jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej…

Film został wyprodukowany przez Joela Silvera, producenta Matrixa, Zabójczej broni i Sherlocka Holmesa.

UWAGA! Seanse będą odbywać się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Widzowie mogą pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia / Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa, co zostanie umożliwione odpowiednim wyznaczeniem przez organizatora miejsc. NIE ZAPOMNIJCIE ZABRAĆ ZE SOBĄ MASECZEK!

Jeśli lubisz dreszczyk emocji, to jest wydarzenie dla Ciebie ! Wstęp bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona – do 150 osób!

Zapraszamy !

Kino Nocnych Parków 1 724x1024 - Kino Nocnych Parków - już dziś!

Wprowadzono: 10 lipca 2020

-