Konkurs z nagrodami dla dzieci

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Konkurs z nagrodami dla dzieci

Jak najlepiej pozdrowić rówieśnika z Włoch? Co powinno znaleźć się na życzeniach z Wadowic – zdjęcie naszego miasta, czy może rysunek lub kolaż? Jeżeli macie głowy pełne pomysłów, to ta zabawa jest dla Was! Konkurs polega na przygotowaniu, według własnego projektu, kartki do przyjaciela z Sony – jednego z miast partnerskich Wadowic.

Burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski zaprasza  dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie „Kartka dla przyjaciela”. Kartki mogą zostać przygotowane dowolną techniką plastyczną i w dowolnym formacie – liczy się pomysł i oryginalny efekt. Prace ocenimy w trzech kategoriach wiekowych (do lat 7, od lat 7 do 10 i powyżej 10 r. ż.) i najlepsze z nich nagrodzimy atrakcyjnymi grami planszowymi. Wszystkie kartki zostaną przekazane przedstawicielom włoskiej Sony, jako wyjątkowa pamiątka z naszego miasta.

Na prace czekamy w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Wadowicach od 1 do 7 września. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się podczas imprezy Septemberfest na Placu Jana Pawła II w Wadowicach w sobotę 8 września około godziny 19.00, bezpośrednio przed koncertem Kapeli Hanki Wójcik. Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców na Septemberfest (szczegóły imprezy tutaj), a najmłodszych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Wprowadzono: 31 sierpnia 2018