Mamy liderów!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Mamy liderów!

Za nami Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci i Młodzieży oraz Licealiady w pływaniu, który pozwolił wyłonić tegorocznych liderów w kategoriach indywidualnych i drużynowych. 

Aż 438 dziewcząt i chłopców z powiatu wadowickiego sprawdziło się w emocjonujących wyścigach: sztafetach stylem dowolnym oraz zawodach indywidualnych stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym.  Do finału wojewódzkiego awansują zawodniczki i zawodnicy z trzech pierwszych miejsc w poszczególnych stylach a drużynowo zespoły, które zajęły pierwsze miejsce. Oto lista zwycięzców:

IGRZYSKA DZIECI  Rocznik 2010 – 2012

dziewczęta

styl grzbietowy

1m. Kurowska Martyna Szkoła Podstawowa w Lanckoronie
2m. Rybska Anna Szkoła Podstawowa w Kleczy Dolnej
3m. Frączek Magdalena Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu w Kleczy Dolnej

styl klasyczny

1m. Puchała Aurelia Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
2m Piwowarczyk Zuzanna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Barwałdzie Dolnym
3m. Bargieł Sandra Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach

styl dowolny

1m. Kurowska Wiktoria   Szkoła Podstawowa w Lanckoronie .
2m. Łysoń Gabriela Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach
3m. Kumorek Emilia Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

IGRZYSKA DZIECI  Rocznik 2010 – 2012

chłopcy

styl grzbietowy

1m. Bajak Łukasz Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Brzezince
2m. Krawczyk Igor Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu w Kleczy Dolnej
3m. Cholewa Franciszek Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

styl klasyczny

1m. Pacułt Nikodem  Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym

styl dowolny

1m. Pluta Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Brzezince
2m. Zacharasiewicz Robert Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu w Kleczy Dolnej
3m. Hernas Jan Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie

IGRZYSKA DZIECI Rocznik 2007 – 2009

dziewczęta

styl grzbietowy

1m. Pyka Małgorzata  Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach
2m. Zachariasiewicz Olga Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu w Kleczy Dolnej
3m. Dziedzic Alicja  Szkoła Podstawowa w Kleczy Dolnej

styl klasyczny

1m. Kasperek Antonina Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
2m.  Chmiel Patrycja Szkoła Podstawowa w Sułkowicach – Bolęcinie
3m. Ćwiękała Otylia Szkoła Podstawowa w Izdebniku

styl dowolny

1m. Dyduch Natalia Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach
2m. Filek Magdalena Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach
3m. Balon  Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni

IGRZYSKA DZIECI Rocznik 2007 – 2009

chłopcy

styl motylkowy

1m. Kutkiewicz Jakub  Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
2m. Kutkiewicz Maciej  Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach

styl grzbietowy

1m. Rybski Mikołaj Szkoła Podstawowa w Kleczy Dolnej
2m. Pająk Robert Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
3m. Sitarz Maciej Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

styl klasyczny

1m. Polak Oskar Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w Wieprzu
2m. Bobik Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach
3m  Rosenstrauch Maciej Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach

styl dowolny

1m.  Kowalski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
2m. Brzazgacz Filip Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach
3m. Lupa Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie

IGRZYSKA DZIECI

sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym

dziewczęta

1m.   Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach
2m.   Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach
3m.   Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu w Kleczy Dolnej

sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym

chłopcy

1m.     Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach
2m.     Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  Rocznik   2005 – 2006

dziewczęta

styl motylkowy

1m. Łozińska Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach
2m. Rokowska Olga Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

styl grzbietowy

1m. Gajczak Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach
2m. Gibas Marta Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach
3m. Sarapata Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym

styl klasyczny

1m. Palarska Natalia Szkoła Podstawowa w Izdebniku
2m. Kubata Justyna Szkoła Podstawowa w Kleczy Dolnej
3m. Fiałek Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach

styl dowolny

1m. Durbas Joanna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym
2m. Talaga Weronika Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach
3m. Handzlik Emilia Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ    Rocznik 2005 – 2006

chłopcy

styl motylkowy

1m. Żmij Łukasz  Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

styl  grzbietowy

1m. Matyjaszek Kamil  Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
2m. Di Mella Rafał Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach
3m. Puto Jan Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

styl klasyczny

1m. Kolber Oliwier Zespół Szkół Samorządowych w Inwałdzie
2m. Baran Daniel  Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach
3m. Sparzyński Kamil Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

styl dowolny

1m. Stuglik Mateusz Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie
2m. Michał Burzej Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie
3m. Repich Jakub Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 

sztafeta 6 x 50m stylem dowolnym

chłopcy

1m.           Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach
2m.           Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie
3m.          Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Barwałdzie Dolnym

sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym

dziewczęta

1m.    Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

LICEALIADA      Rocznik 2000 i młodsi

dziewczęta

styl motylkowy

1m. Iwanicka Anita         Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii  Zebrzydowskiej

2m. Widlarz Urszula      I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach

3m. Kręcioch Julia          I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach

styl  grzbietowy

1m. Drzazga Emilia         I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie
2m. Suchanek Anna        Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 2 w Wadowicach
3m. Węgrzyn Alicja        Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 1 w Wadowicach

styl  klasyczny

1m. Kowalska Maja       I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
2m. Filek Julia                Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 1 w Wadowicach
3m. Polak Oliwia            I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie

styl  dowolny

1m. Dokupil Aleksandra    Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 1 w Wadowicach
2m. Szota Maja                     Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 2 w Wadowicach
3m. Skowron Aleksandra  Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 2 w Wadowicach

LICEALIADA      Rocznik 2000 i młodsi

chłopcy

styl motylkowy

1m. Majer Rafał              I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie
2m. Najbor Nikodem    I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie
3m. Hajduk Kacper       I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach

styl grzbietowy

1m. Gajczak Karol       Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 1 w Wadowicach
2m. Szpak Marcel        I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
3m. Guzik Mateusz      I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach

styl klasyczny

1m. Sowa Karol              I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
2m. Sordyl Antoni         I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie
3m. Polak Bartosz         I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie

styl dowolny

1m. Jurzak Michał             I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
2m. Skowronek Jakub     I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
3m. Kamiński Filip            I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie

LICEALIADA Rocznik 2000 i młodsi

sztafeta 6 x 50 stylem dowolnym

dziewczęta

1m. I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
2m. Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 2 w Wadowicach
3m. Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 1 w Wadowicach

sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym

chłopcy

1m.   I Liceum Ogólnokształcące w Wadowicach
2m.   I Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie
3m.  Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 1 w Wadowicach

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za wyniki podczas Finału Wojewódzkiego!

Wprowadzono: 14 lutego 2020