Strefa Mocy w Wadowicach

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Strefa Mocy w Wadowicach

Już 11 i 12 czerwca od 18:00 do 22:00 na plenerowej scenie na wadowickim rynku, odbędzie się przystanek Strefy Mocy – rekolekcji bogatych w muzykę i głoszonych przez małżeństwo charyzmatycznych ewangelizatorów – Witka i Sylwię Wilków.

Organizatorzy wydarzenia skierują do nas z wielkiej sceny słowo mówione i śpiewane podczas Koncertu Uwielbieniowego. Całe przedsięwzięcie ma na celu zjednoczenie społeczności lokalnej oraz przeciwdziałanie mowie nienawiści i walkę z hejtem poprzez pełną Mocy mowę miłości. Wydarzenie pomoże również zwiększyć świadomość jak ważna jest w naszym życiu duchowość i czas na kontemplację.

Wydarzenie zainicjowane przez Witka Wilka, na terenie Wadowic zorganizowane będzie dzięki współpracy dwóch działających tu wspólnot: Dom Maryi i Effatha. Strefa Mocy uzyskała poparcie lokalnego Kościoła oraz objęta została patronatem Burmistrza Wadowic. Całe przedsięwzięcie wsparte jest przez lokalnych przedsiębiorców, którzy wzięli aktywny udział w jego tworzeniu. To dzięki ich wsparciu oraz dofinansowaniu pozyskanemu z urzędu, wydarzenie odbędzie się na profesjonalnej scenie z użyciem odpowiedniego nagłośnienia. Wystąpią zespoły uwielbieniowe z różnych stron Polski, a także wspólnoty posługujące różnymi formami modlitwy.

Strefa Mocy będzie jednym z największych wydarzeń religijnych Wadowic ostatnich lat. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy pragną przystanąć na moment w czasach ciągłego pędu i nadmiaru obowiązków i zapewniają, że uczestnicząc w wydarzeniu można tylko zyskać!

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na Fanpage’u “Strefa Mocy w Wadowicach”, na stronie internetowej Fundacji zaNim, a także pod numerem telefonu koordynatora Strefy Mocy w Wadowicach, pani Agaty Krok: 606277827.

PLAN WYDARZENIA:

11 CZERWCA [wtorek]
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
16:00 Uwielbienie
17:00 Świadectwo Andrzej Sowa
18:00-22:00 Rekolekcje Witek i Sylwia Wilkowie

12 CZERWCA [środa]
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
16:00 Uwielbienie
17:00 Zespół st Joseph Band
18:00 – 22:00 Rekolekcje Witek i Sylwia Wilkowie

Wprowadzono: 29 maja 2019