To był niesamowity dzień baniek mydlanych

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / To był niesamowity dzień baniek mydlanych

W dniu 12 sierpnia (niedziela) na Placu Jana Pawła II po raz pierwszy odbył się dzień baniek mydlanych – „Bubble day”. Od godziny 12:00 na płycie rynku dzieci miały możliwość za darmo próbować swoich sił w robieniu potężnych baniek. Były także konkursy z nagrodami i profesjonalna animatorka.

Zabawa była przednia! Już przed godziną 12:00 Plac Jana Pawła II zgromadził kilka tysięcy osób, które oczekiwały z zaciekawieniem na rozpoczęcie imprezy.

Kilka ogromnych wiaderek z płynem na bańki punktualnie w południe zostało rozstawionych po całej płycie rynku. Do rąk dzieci trafiły przyrządy pozwalające tworzyć piękne i duże bańki (m.in. pistolety, sznurki czy specjalne słomki) i .. rozpoczęła się zabawa! Pośród kilku tysięcy zgromadzonych i bawiących się osób krążyła dzielnie animatorka, która namawiała dzieci i rodziców  do udziału w konkursach. A tych zorganizowanych zostało kilka podczas całego dnia. Przez kolejne 5 godzin skąpany w słońcu Plac Jana Pawła II wypełniony był bańkami i szerokimi uśmiechami najmłodszych, dla których właśnie była ta impreza!

Tej nietypowej atrakcji nie mogło zabraknąć w wakacyjne lato w Wadowicach!  Organizatorem wydarzenia były Bańki mydlane Bombini. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Wadowic – dr Mateusz Klinowski.  Dziękujemy za wspólną zabawę!

Wprowadzono: 13 sierpnia 2018