To dopiero był wyścig

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / To dopiero był wyścig

Gmina Wadowice chcąc włączyć się w Europejski Tydzień Sportu, który ma odbyć się we wrześniu, zorganizowała w minioną sobotę tj. 28 lipca 201 roku nietypowe zawody : wyścig na krzesłach biurowych przez Wadowicki rynek!

W sobotę 28 lipca o godzinie 11:00 na wadowickim rynku zorganizowany został  WYŚCIG NA KRZESŁACH BIUROWYCH. Zawody dość nietypowe, aczkolwiek pełne zabawy i dobrego humoru. Na starcie stanęło ze sobą oko w oko, a raczej krzesło w krzesło kilku zawodników, którzy po gwizdku ruszyli, by powalczyć o tytuł najlepszego z najlepszych.  Pięknie i elegancko wchodzili w zakręty, trzymając przy tym poziom godny najlepszych z najlepszych. Cała zabawa przyciągnęła na Plac Jana Pawła II sporo gapiów, którzy ochoczo kibicowali ‚naszym’ i wykrzykiwali co rusz dopingujące hasła!

Zarówno na obserwatorów, jak i uczestników czekały nagrody! Zadaniem obserwatorów było zrobienie zdjęcia któregoś z zawodników biorących udział w konkurencji i umieszczenie go na Twitterze lub Instagramie, dodając hashtag #BeActive. Uczestnik eliminacji, którego zdjęcie lub film zostanie wybrane przez Jury zgodnie z ust. 5, otrzyma nagrodę w postaci bonu o wartości 500 PLN, pamiątkową statuetkę oraz zaproszenia dla dwóch osób na Galę Europejskiego Tygodnia Sportu, organizowaną w październiku 2018 r. w Warszawie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy wygranej, ale przede wszystkim gratulujemy dystansu do siebie i poczucia humoru!

Wprowadzono: 30 lipca 2018