TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Top 3 na weekend w Wadowicach

Prawdziwa zima wreszcie zawitała do Wadowic! Mroźne dni i intensywne opady śniegu, jakie miały miejsce w ostatnim czasie z pewnością najbardziej ucieszyły dzieci, które w końcu mogły ulepić bałwana albo wybrać się na pobliskie górki i pozjeżdżać na sankach! Najmłodszym życzymy, aby śnieg dopisał przez całe ferie, które w naszym województwie rozpoczynają się już od poniedziałku  – i przede wszystkim spokojnego i bezpiecznego wypoczynku! A tym, którzy chcą trochę oderwać myśli od śnieżnej zimy, polecamy naszą kolejną propozycję TOP 3 na weekend.

 1. Dyskoteka ostatkowa  – sobota

  Karnawał nieubłaganie dobiega końca, tym bardziej warto wspomnieć o propozycji Wadowickiego Centrum Kultury: dyskoteka ostatkowa to zabawa dla każdego – zarówno młodych jak i starszych. Zapraszamy już 10 lutego na niezapomniany wieczór. O dobrą muzykę zadba profesjonalny DJ.

  Sprzedaż biletów w cenie 85,- zł od osoby (wraz z konsumpcją) od 8 stycznia 2018 r. prowadzi sekretariat Wadowickiego Centrum Kultury.

  Dyskoteka objęta jest całkowitą przedsprzedażą biletów. W dniu zabawy nie będzie prowadzona sprzedaż przy wejściu!

 2. Opera „Napój miłosny”  – niedziela

  11 lutego o godzinie 17:00 zapraszamy do sali kinowej Wadowickiego Centrum Kultury na chwile z kulturą przez duże „K”. Opera „Napój miłosny” to zabawna i lekka intryga w dwóch aktach, której akcja rozgrywa się we Włoszech. Przedstawia perypetie miłosne biednego wieśniaka Nemorina, który stara się o względy pieknej Adiny. Kobieta jest nieugięta i odrzuca jego zaloty. Zrozpaczony chłopak postanawia zakupić magiczny napój, który ma odmienić jego los, który w rzeczywistości okazuje się butelką zwykłego wina… Twórcy inscenizacji zabierają nas w sentymentalną i intrygującą podróż.

  W przerwie bufet kawowy w cenie biletu. Przedstawienie trwa około 2 godzin i 30 minut. Bilety można nabyć tutaj.

 3. Koncert Beaty Przybytek  w Hotelu Młyn Jacka – sobota

Beata Przybytek uznawana jest za jeden z najciekawszych polskich głosów. Nagrodzona prestiżową nagrodą muzyczną Programu III Polskiego Radia im. Mateusza Święcickiego „Mateusz Trójki 2013”. Absolwentka i obecnie pedagog Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureatka I miejsca w konkursie 29. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Artystka ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami polskiej sceny jazzowej jak Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Janusz Muniak, Jarosław Śmietana, Piotr Wojtasik, Bernard Maseli, Wojciech Karolak czy Jazz Band Ball Orchestra.

Beata Przybytek to znakomita wokalistka, pianistka i kompozytorka. Wszystkie utwory na jej najnowszej płycie „Today Girls Don’t Cry” są jej autorstwa, teksty napisali Alicja Maciejowska, Grzegorz Wasowski i Dariusz Dusza. Płyta zawiera również – będącą bonusem – piosenkę Jakuba Chmielarskiego do tekstu Andrzeja Poniedzielskiego „Dotyku Motyl”. Serdecznie zapraszamy na koncert artystki!

Kiedy: sobota, 10 lutego
Gdzie: Hotel & SPA Młyn Jacka, Jaroszowice
O której: godzina 20:00 – 21:30

Bilety w cenie 45 zł dostępne online tutaj.

Wprowadzono: 8 lutego 2018