TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

Top 3 na weekend w Wadowicach

Zbliża się iście zimowy koniec tygodnia – temperatura w najbliższych dniach ma spaść znacząco poniżej zera, dlatego pamiętajmy o tym, by ciepło się ubierać i o siebie dbać! Dobrym sposobem na odporność jest picie soków – szczególnie tych warzywnych, a także jedzenie owoców, które są pełne witamin. Mamy nadzieje, że okres grypowy w naszym mieście powoli dobiega końca! Te ostatnie dni ferii nie muszą być wcale nudne – zapraszamy do zapoznania się z kolejną edycją TOP 3 na weekend.

 1. Kameralny wieczorek filmowy  – niedziela      

  „Domowe Kino!” czyli Kameralny Wieczorek Filmowy. Leżaczki, sofy, pyszne przekąski oraz najlepsze kakao przyrządzone według tajnej receptury naszych Wolontariuszy! A przede wszystkim – dwa doskonałe filmy: „Wieczni chłopcy” oraz „Barany. Islandzka opowieść”. To wszystko stworzy niezwykłe wydarzenie, w jakby się mogło wydawać zwyczajną niedzielę! To już trzecia edycja tego wyjątkowego spotkania, które za każdym poprzednim razem sprawiało, że widzowie – po kilku godzinach wyśmienitej zabawy i relaksu – opuszczali salę kameralną z uśmiechem na ustach i energią na cały tydzień! Koniecznie zarezerwujcie ten wieczór i szykujcie łakocie na wspólny stół!

  Kiedy? –niedziela, 25 luty
  Gdzie? – sala kameralna WCK, ul. Teatralna 1
  O której? – godz. 1630

 2. Weekendowy wypad na basen  – piątek/sobota/niedziela

  Zbliża się koniec ferii – te ostatnie dni beztroski mają być szczególnie mroźne, dlatego jedną z rzeczy, jakie polecamy Wam na weekend jest wypad na basen. Ze znajomymi, z rodziną, z dziećmi czy z drugą połówką – zabierzmy kogoś nam bliskiego i spędźmy trochę czasu aktywnie. Na Wadowickiej pływalni Delfin prócz dużego basenu znajduje się mały basen dla dzieci oraz brodzik. Dla osób szukających relaksu – sauna oraz dwa jacuzzi. Każdy znajdzie coś dla siebie!
  Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, iż od 1 marca 2018 roku w każdy wtorek seniorzy 60+  (z Gminy Wadowice) będą mogli wejść na basen za symboliczną złotówkę za 1 godzinę. Jest to zasługa Wadowickiej Rady Seniorów. Przy wejściu należy okazać dokument z numerem PESEL.

 3. Kabaretowy wieczór z kabaretem Neo-Nówka – niedziela

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.  Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.
Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Kiedy : niedziela 25 luty
Gdzie : Hala sportowa SP nr 2
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
O której : 1600

Wprowadzono: 22 lutego 2018