TOP 3 na weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / TOP 3 na weekend

W Wadowicach mamy już jesień! Temperatura na zewnątrz znacząco spadła, liście na drzewach zaczynają przybierać ciepłe kolory a słońce szybciej zachodzi. Na jesienną chandrę najlepsza jest aktywność fizyczna! Gorąco do niej zachęcamy, a tymczasem publikujemy kolejne zestawienie TOP3 na najbliższy weekend w Wadowicach!

 1. III Zlot Foodtrucków – piątek/sobota/niedziela


  Od 5 do 7 października wadowicki rynek już po raz trzeci stanie się wielkim kulinarnym centrum wadowickiej społeczności, a wszystko dzięki kolejnej edycji Zlotu Foodtrucków! Przed nami 3 dni pełne dobrego jedzenia, konkursów z nagrodami i wspaniałej atmosfery!

  Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników dobrych i oryginalnych smaków do wzięcia udziału w tym smacznym wydarzeniu, które przyciągnęło w poprzednich edycjach tysiące ludzi chcących spróbować oryginalnych i niepowtarzalnych potraw, jakie serwowane są z jedzeniowych budek!  Już po raz trzeci organizujemy dla Was trzydniowy zlot, podczas którego na Placu Jana Pawła II rozstawi się ponad 20 „żarciowozów” , które będą karmić wadowiczan od 5 do 7 października.

  Każdy z Was znajdzie coś dla siebie! Mieszkańcy i goście zlotu będą mogli rozkoszować się smakiem potraw z całego świata w specjalnie przygotowanej do tego strefie ze stolikami i ławkami. A będzie w czym wybierać! Kuchnia polska, azjatycka, orientalna, a może włoska? Do wyboru do koloru!

  Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, m.in. konkursu na największego obżarciucha Wadowic!

  Rozkład jazdy III Edycji Zlotu Foodtrucków:

  Piątek (5.10):
  Otwarcie budek: godzina 15:00 – 23:00

  Sobota (6.10):
  Otwarcie budek: godzina 12:00 – 21:00
  Konkurs na największego obżarciucha Wadowic.

  Niedziela (7.10):
  Otwarcie budek: godzina 12:00 – 20:00.

  Serdecznie zapraszamy!

  2. Wybierz się na przygodówkę do kina  – piątek/sobota/niedziela

  Film przygodowy dla całej rodziny? Zdecydowanie jest to dobra opcja na najbliższy weekend nie tylko dla dzieci, ale i dla całych rodzin! Serdecznie zapraszamy do kina na film „Mała Stopa”.

  Rezerwacja i zakup biletów: tutaj. (https://wckwadowice.pl/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=4214)Opis filmu: Przygodowa animacja „Mała Stopa” przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje – człowieka. Wieści o tej „Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.

  3. Odwiedź „Delfinka” w Wadowicach  – piątek/sobota/sobota

Gminny basen „Delfinek” na stałe wpisał się w kulturalny i sportowy tryb życia mieszkańców. W Wadowicach zadomowiła się już piękna i kolorowa jesień. To idealny czas na regenerację i wzmocnienie organizmu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i najmłodszych do odwiedzenia baseny w najbliższe dni. Prócz basenu pływackiego do dyspozycji wadowiczan są: zjeżdżalnia wodna, dwa jacuzzi , mały basen z ciepłą wodą czy sauna, która jest idealnym miejscem relaksu.  Proponujemy zatem spędzenie w ten weekend czasu aktywnie i na sportowo na krytej pływalni Delfin w Wadowicach!

Wprowadzono: 4 października 2018