Turniej Miast Partnerskich Wadowice Cup już w weekend

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Turniej Miast Partnerskich Wadowice Cup już w weekend

Wszyscy fani piłki nożnej czerwiec 2018 roku mają zaznaczony w kalendarzu już od dawna. Zanim jednak zabrzmi pierwszy gwizdek podczas Mistrzostw Świata w Rosji, na wadowickiej murawie odbędzie się inny turniej – choć może nieco mniejszej rangi, to jednak z pewnością równie wielkich emocji – Turniej Miast Partnerskich Wadowice Cup!

W piątek i sobotę 8-9 czerwca wadowicka drużyna chłopców z roczników 2005-2006 spotka się w turniejowych rozgrywkach z ich rówieśnikami z trzech miast partnerskich Wadowic z Włoch i Węgier: Sony, San Giovanni Rotondo i Kecskémet.

Młodzi zawodnicy rozpoczną rywalizację w piątek o godzinie 18.00 i 19.00. Kolejne mecze turnieju odbędą się w sobotę o 10.00 i 11.00 oraz popołudniu o godzinie 18.00 i 19.00. Zwycięzców turnieju poznamy więc około godziny 20.00. Wszystkie spotkania odbędą się na Stadionie MKS Skawa – współorganizatora turnieju.

Martwicie się, że zgłodniejecie śledząc rozgrywki? Nic podobnego! Równolegle w sobotnie popołudnie na stadionie odbędzie się rodzinny piknik z grillem, kiełbaskami, konkursami i atrakcjami dla najmłodszych. Zapraszamy więc już dziś do wspólnego kibicowania. Poczujmy klimat międzynarodowych zawodów na naszym podwórku!

Wprowadzono: 4 czerwca 2018