Tysiące osób na koncercie Brodki i Zalewskiego

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Tysiące osób na koncercie Brodki i Zalewskiego

Aż kilka tysięcy widzów przyciągnął w środowy świąteczny wieczór koncert dwójki młodych i szalenie zdolnych polskich artystów – Brodki i Krzysztofa Zalewskiego. Tak właśnie, stawiając na jednych z najciekawszych obecnie na polskiej scenie muzycznej artystów, Wadowice świętowały 100-lecie odzyskania niepodległości.

Punktualnie o godzinie 20 wszystkich zgromadzonych na Placu Jana Pawła II przywitał Burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski, dziękując za przybycie i życząc wspaniałych muzycznych przeżyć. A potem zaczęło się!

Jako pierwszy na scenę wskoczył Krzysztof Zalewski, który swoją niespożytą energią szybko porwał tłumy. Publiczność doskonale się bawiła tańcząc, skacząc i śpiewając do największych przebojów artysty z dwóch ostatnich płyt: „Zelig” i „Złoto”. Doskonałej muzyce towarzyszyły równie ciekawe efekty świetlne i dymne, tworząc razem wyjątkowe show. Po bisie, w którym Zalewski wykonał m.in. własną interpretację utworu „Kiss” Prince’a, i po koniecznej przerwie technicznej, rozpoczął się drugi koncert tego wieczoru.

Brodka to artystka, która wymyka się schematom. Jej muzyka to wybuchowa mieszanka, łącząca w sobie elementy folkowe z post punkową energią. Na wadowickim koncercie wystąpiła w autorskim repertuarze, obejmującym utwory z krążków: „Granda” i „Clashes”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z koncertu i już teraz zapraszamy na kolejne muzyczne wydarzenia w naszym mieście – najbliższe to Reggae Most!

Wprowadzono: 16 sierpnia 2018