„Za niebawem” na dużej scenie w WCK

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / „Za niebawem” na dużej scenie w WCK

Voo Voo wraca z nowym albumem „Za niebawem”, którego będzie można posłuchać 4 października o godz. 19:00 w Wadowickim Centrum Kultury. Bilety dostępne są w sekretariacie WCK, poprzez stronę internetową lub portal eBilet.pl

To już dwudziesty siódmy studyjny album polskiego zespołu, którego piosenki słuchane są już ponad 30 lat. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty.  Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach.

Kto już bywał na koncertach Voo Voo, dobrze wie, że to wyjątkowo dobrze i atrakcyjnie spędzony czas, pełen energii, porywającej muzyki i niespodzianek.

Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także  27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco.

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka „Się poruszam 1”.

Bilety: 65 zł w przedsprzedaży/75 zł w dniu koncertu

Wprowadzono: 26 września 2019