Podróż wspomnień z Wadowic dla… milionów widzów

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / 100-lecie urodzin Jana Pawła II / Podróż wspomnień z Wadowic dla… milionów widzów

O Nim i dla Niego – z niezwykłym wzruszeniem zaśpiewali artyści w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II z okazji 100. rocznicy urodzin. Przepiękna fotorelacja !

koncert wadowice1 106 1024x681 - Podróż wspomnień z Wadowic dla... milionów widzów

Ogromna scena, plejada polskich gwiazd i wyjątkowo trudny czas. Z wadowickiego rynku przez transmisję w TVP 1 oraz Telewizję Polonia popłynęły słowa nadziei i otuchy oraz wspomnienia naszego Ojca Świętego. Wystąpili między innymi: Halina Mlynkova, Kasia Moś, Piotr Cugowski, Łukasz Zagrobelny, Mateusz Ziółko, Maciej Miecznikowski, Janusz Radek, Golec uOrkiestra, Arka Noego, Mała Armia Janosika oraz Sargis Davtyan. Koncert poprowadził Artur Żmijewski. Wydarzenie można zobaczyć ponownie w Internecie :

Ze względu na okoliczności zorganizowanie tego wydarzenia do łatwych nie należało. Jednak dzięki zrozumieniu i życzliwości naszych mieszkańców udało się je bezpiecznie zrealizować. Dziękuję wszystkim, którzy z nami byli w to wyjątkowe niedzielne popołudnie, nie tylko na płycie rynku, ale przede wszystkim przed telewizorami.

Małgorzata Targosz – Storch, Kierownik Wydziału Promocji Gminy Wadowice

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji na naszym profilu Facebook :

A dla wadowiczan mamy specjalne pozdrowienia od Braci Golców !


Wprowadzono: 19 października 2020